VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy III

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Prožijte život kvalitně

Jsme přesvědčeni, že všichni usilujeme o kvalitně prožitý život. Každému z nás k tomuto cíli vede jiná cesta, něco však máme všichni společné. Totiž to, jak bydlíme a žijeme s našimi nejbližšími. To jsou skutečné základy kvalitně prožitého života, na kterých stavíme náš svět, který pro vás budujeme. Vyberte si vysněné bydlení právě teď a bydlete tam, kde to máte rádi.

Rodinné domy Štěrboholy III

Třetí fáze výstavby zahrnuje čtrnáct řadových domů v unikátním pojetí. Pokračování stavebního díla společnosti FINEP, jež sází opět na propracovanost nejmenších detailů, eleganci a bytovou nadřazenost. Bydlení v moderním stylu s energetickým štítkem třídy B.

Pořiďte si rodinný dům s dispozicemi 4+kk a podlahovou plochou 147 m2, v rámci něhož nebudete ochuzeni o parkovací stání, garáž a zahradu. Vsaďte na kvalitu výstavby, špičkové materiály, nadstandardní vnitřní výbavu a praktické situování vůči světovým stranám.

Rodinné domy Štěrboholy III jsou ztělesněním vašich dlouhodobých představ o spokojeném příbytku.

Všestranné zázemí kolem domu

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Praha 10 – Štěrboholy si vás získají svou rozmanitostí a klidem. Třetí etapa navazuje na předchozí zástavbu s řadou odpočinkových ploch s přemírou zeleně. Přírodní a vodní plochy na dosah, ať už z pohledu relaxace nebo sportovních aktivit.

To je situování rodinných domů, z nichž se pohodlně dopravíte za pomoci městské hromadné dopravy. V okolí uspokojíte své potřeby v oblasti vzdělávání, nákupů, kultury, zábavy a zdravotnické péče. Nenechte si utéct příležitost, bydlet na místě, které ve vás vyvolá harmonii a životní nadšení. Získejte vlastní obydlí, jehož součástí mohou být oplocené zahrady, kde budete trávit chvíle s rodinou. Působiště ideální pro svobodné i rodiny s dětmi. Nejrychlejším způsobem dopravy bude bezpochyby autobusová stanice s linkami č. 266, 296, 364, 366, 509 či zastávka metra "A" Depo Hostivař.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.rodinne-domy-sterboholy.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.rodinne-domy-sterboholy.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.