VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy IV

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Život ve velkoměstě může nabývat nejrůznějších podob. Pokud však chcete spojit klady hlavní metropole s dostatečným množstvím přírodní zeleně, pak je oblast Praha 10 – Štěrboholy tou správnou volbou. Obydlí na pomezí Štěrbohol a Dolních Měcholup v sobě skrývá spoustu předností.

V první řadě je to pestrá občanská vybavenost na dosah ruky. Vše podstatné máte v docházkové vzdálenosti, popřípadě se tam dopravíte velice rychle automobilem či městskou hromadnou dopravou. Jmenovat lze určitě školy, obchody, supermarkety, restaurace, kulturní zařízení, lékaře a mnohé jiné.

img

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Pražské Štěrboholy pomýšlí také na zábavu a sport

Důkazem toho, že vás Praha 10 – Štěrboholy vytrhnou z ruchu města je například nedaleká zeleň. Tu lze využívat nejenom ke každodenní relaxaci, ale i ke sportovním aktivitám. Nabízí se řada cyklistických stezek a nový sportovní areál s tenisovými kurty. Na své si mimochodem přijdou milovníci golfu a ostatních pohybových aktivit.

Přírodní park Hrušov se pro vás stane místem odpočinku a nabírání nových sil do dalších pracovních dnů. V rámci volnočasových aktivit lze jmenovat i rybaření, běh nebo libovolné míčové hry.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.