VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy IV

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Developerská společnost FINEP sází při výstavbě svých projektů na moderní stavební materiály, novodobé funkční prvky a nadstandardní bytové zázemí. Nejinak je tomu i v rámci čtvrté etapy. Vybírat si můžete z devíti řadových domů, které jsou koncipovány tak, aby měli majitelé dostatek klidu a soukromí. Součástí patrových objektů je zahrádka pro venkovní aktivity.

Jen letmý pohled na domy prozradí, že v případě architektonického podání došlo ke spojení přírodních a současných materiálů. Ty utváří originální celek nejenom v exteriéru, ale také v interiéru. Promyšlené dispozice 3+kk a 4+kk jsou toho jasným důkazem.

icon
Prodloužená záruka 3 roky
icon
Garáž včetně venkovního stání
icon
Energetická třída
B a C

Z hlediska prostoru si na své přijde doopravdy každý rezident. Užitná plocha se pohybuje v rozmezí 120 m2 až 150 m2. Takže i v tomto případě platí, kvalitní bydlení za rozumnou cenu.

Nápaditá domácnost a odpovídající nadstandard

Rodinné domy Štěrboholy IV jsou vybaveny tak, aby své bytové uspokojení našel každý potenciální zájemce. Ocenit můžete rozdělení denní a noční části, využití každého volného místa a možnost volby některých finálních úprav.

Se všemi řadovými domy se pojí záruka tři roky, která je důkazem toho, že společnost FINEP si za kvalitou svých nemovitostí jednoznačně stojí. Vedle dvoupatrového řadového domu získáte také prostornou zahrádku a terasu, kde můžete trávit chvíle s rodinnou. Chybět vám nebude ani venkovní parkovací stání a zastřešená garáž.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.