VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy V

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Dejte přednost promyšlenému bydlení

Pořiďte si jeden ze třinácti řadových domů v rámci úspěšného developerského projektu Rodinné domy Štěrboholy V. Vsaďte na promyšlené a dokonale uspořádané dispozice, originální architekturu a řadu nadstandardních věcí skrývajících se za prací společnosti FINEP.

Rodinné domy Štěrboholy V

Pátá etapa projektu Rodinné domy Štěrboholy v sobě zahrnuje třináct řadových domů rozdělených tak, aby si každý budoucí majitel přišel na dostatek klidu a soukromí. K tomu přispívají dostatečně veliké zahrady a samotné situování projektu.

Domy jsou koncipovány tak, aby svým vzhledem a vnitřním uspořádáním naplnily tužby všech žadatelů o spokojené bydlení. To se promítá nejenom do velkého prostoru 144 m2, ale také do garáže nebo venkovního parkovacího stání. Dvoupodlažní objekty dokonale rozdělují denní a noční část, čímž vytváří ideální zázemí pro život.

Investujte do obydlí od developerské společnosti FINEP, s nímž se pojí mimo jiné lákavé pořizovací ceny.

Podlehněte kouzlu pražských Štěrbohol

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Rodinné domy Štěrboholy V jsou situovány mezi Dolními Měcholupy a Štěrboholy. Do poklidné čtvrti, která je obklopena vším, co k životu potřebujete. Těšit se můžete především na dostatek zeleně, ať už u rybníka Slatina, v přírodním parku Hrušov nebo na spoustě odpočinkových míst rozprostřených po okolí.

Vedle krásné přírody není opomíjeno ani na bohaté zastoupení nejrůznějších služeb. Obchody, školy, restaurace a jiné instituce budete mít buď v pěší dostupnosti nebo v krátké blízkosti. Pražské Štěrboholy vás samozřejmě nadchnou i širokým zázemím pro realizaci pohybových aktivit, ale i snadnou a rychlou dopravou do centra Prahy, popřípadě jejích dalších částí.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.rodinne-domy-sterboholy.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.rodinne-domy-sterboholy.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.