VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy V

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Financování

Financování nákupu objektu v rámci projektu Rodinné domy Štěrboholy V probíhá ve čtyřech fázích. S těmito kroky vás obecně seznámí následující řádky. Využít však můžete i služeb finančních a realitních poradců, jež jsou schopni navrhnout individuální řešení šité na míru.

Nejprve můžete využít ústní rezervaci s platností na tři dny. Po této době byste měli rezervaci buď zrušit nebo podepsat Rezervační smlouvu a složit poplatek ve výši 100 000 Kč. Ten se samozřejmě odečítá z celkové částky. Následuje podpis Smlouvy o smlouvě budoucí, která vám bude předložena ke schválení, popřípadě do ní budou zakomponovány jakékoliv úpravy, připomínky apod. Posledním dokumentem je pak Kupní smlouva, po jejímž podpisu se stanete právoplatnými majiteli nemovitosti.


Jak je to s placením nemovitosti

Vše začíná uhrazením rezervačního poplatku po podpisu Rezervační smlouvy, a to v již zmiňované výši 100 000 Kč. Poté jsou definovány tři zálohy v odlišných výších, včetně finálního doplatku.

Vedle navrženého splátkového kalendáře se můžete domoci i dalších způsobů financování, které jsou s případnými zájemci konzultovány individuálně. K dispozici vám jsou finanční a realitní specialisté, s nimiž vždy vymyslíte řešení, jak si splnit svůj dlouhodobý sen o vlastním rodinném bydlení.

Kontaktujte nás a spolupracujte s profesionály!

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.