VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy V

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Páta etapa developerského projektu Rodinné domy Štěrboholy navazuje na čtyři předchozí etapy výstavby a přináší moderní obydlí pro třináct rodin. Nabízeny jsou řadové rodinné domy, jejichž součástí jsou rozlehlé zahrady o ploše 180 – 380 m2. U domu vám nebude chybět ani prostorná garáž a venkovní parkovací stání.

Rodinné domy Štěrboholy V zaujmou hlavně vyznavače novodobé architektury, kteří mají smysl pro detail a dávají přednost nadčasového vzhledu. I při samotné výstavbě byly použity vhodné stavební materiály promítající se do energetické náročnosti budov B a C.

icon
Dispozice domů 4+kk
icon
Garáž a venkovní parkovací stání
icon
Užitná podlahová plocha 144 m2
icon
13 řadových rodinných domů

Dvoupodlažní rodinné domy vám zajistí naprosté soukromí a klid, protože efektivně oddělují spodní část domu určenou pro žití od vrchního podlaží, kde jsou situovány pokoje pro spaní.

Kvalitní bydlení s nadstandardní zárukou

Všechny řadové rodinné domy jsou spojeny s dispozicemi 4+kk a podlahovou plochou o velikosti 144 m2. V případě brzké rezervace objektu máte možnost volby dispozičních variant stejně, jako výběru vnitřního vybavení.

Pro budoucí majitele jsou připraveny pestré nadstandardní prvky od dlažeb, podlah, až po obklady, sanitární techniku a mnohé další. Tohle všechno je navíc spjato s prodlouženou záruční dobou v délce trvání tří let. Investujte do projektu Rodinné domy Štěrboholy V, za kterým stojí společnost FINEP a o unikátní architekturu se postarala firma AHK ARCHITEKTI, s.r.o. Využijte jedinečné příležitosti, zabydlet se v domě se vším všudy.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.