VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy VI

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Kvalitní bydlení za bezkonkurenční cenu

Využijte další fázi výstavby projektu Rodinné domy Štěrboholy VI od developerské společnosti FINEP. Ta dodává novým řadovým domům zcela originální a netradiční pojetí s nadstandardní zárukou. Investujte do obydlí, které vám přinese vše, o čem jste kdy snili.

Rodinné domy Štěrboholy VI

Moderní architektura, důraz kladený na dostatečné soukromí, nápadité uspořádání vnitřních prostor a kvalita předkládaná v každém kousku výstavby. To je stručná charakteristika již šesté etapy projektu Rodinné domy Štěrboholy VI, jež je primárně zaměřen na ty, kdo od svého budoucího obydlí očekávají promyšlenost, dlouhověkost a patřičný nadstandard. Je to až jedenáct řadových domů, které jsou spojeny s odpovídající zahradní plochou určenou pro venkovní hrátky a relaxaci, včetně patřičně velkého interiéru. Dispozice 4+kk a 5+kk dokáží uspokojit potřeby velkých rodin a libovolných typů rezidentů. Důkazem toho je pestrá volba vnitřního vybavení a případná úprava dispozic. Rodinné domy Štěrboholy VI se pyšní energetickou náročností B, C a v kombinaci se svým vynikajícím situováním představují výhodnou investici do kvalitního bydlení.

Život v pražských Štěrboholech

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Rozsáhlý park s odpočinkovými zónami, moderní sportoviště, spousta volnočasových aktivit a pestré občanské vybavení. To je popis okolí developerského projektu Rodinné domy Štěrboholy VI, který se nachází na pomezí Štěrbohol a Dolních Měcholup. V těsné blízkosti svého budoucího obydlí budeme mít k dispozici vše od školských zařízení, přes obchody, až po restaurace, veřejné služby a možnost nejrůznějšího vyžití. V lokalitě kolem řadových domů se nachází i přírodní park Hrušov, tudíž nebude nouze o dostatek zeleně a příležitost nerušeně relaxovat.


Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.rodinne-domy-sterboholy.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.rodinne-domy-sterboholy.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.