VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy VI

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Bydlení na pomezí Štěrbohol a Dolních Měcholup sebou přináší bezpočet nejrůznějších výhod. Právě v této lokalitě se totiž nachází developerský projekt Rodinné domy Štěrboholy VI. V poklidné čtvrti naleznete především dostatečné zázemí z pohledu občanské vybavenosti. Vše potřebné budete mít na dosah buď v pěší vzdálenosti nebo po chvilce jízdy automobilem.

V blízkosti řadových domů je v podstatě vše, od mateřské a základní školy, přes nákupní centrum s nejrůznějším sortimentem, poštu, veterináře, lékárnu, městský úřad, až po restaurace, bankomaty či policii. V pražských Štěrboholech jednoduše nebudete strádat.

img

Vynikající dopravní dostupnost

I přesto, že budete bydlet v poklidné pražské čtvrti, neochudíte se o možnost dostat se do centra metropole a jiných částí Prahy. Pokud byste nevyužili vlastního automobilu, jen kousek od domu máte autobusovou zastávku a v okolí jsou i další možnosti veřejné dopravy.

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

apartment

5+kk
159,6m2

14 493 910 Kč
vč. DPH

Nalezněte klid a věnujte se volnočasovým aktivitám

Bydlení v pražských Štěrboholech není spojeno jen s pestrou občanskou vybaveností. Pomýšleno je také na volný čas budoucích rezidentů a místních obyvatel. V tomto směru vám budou k dispozici připravované zelené plochy s odpočinkovými zónami, rybník Slanina nebo přírodní park Hrušov. Místa, kde se lze oddávat nejenom relaxaci, ale i pohybovým aktivitám. Vyrazit ostatně můžete i na místní cyklostezky, kde si na své přijdou jak cyklisté, tak milovníci in-line bruslí. Zmínit je třeba i sportovní areál s moderním povrchem umožňující realizaci nejrůznějších sportů. Jen deset minut jízdy od projektu Rodinné domy Štěrboholy VI se nachází golfový areál Golf Hostivař.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.