VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy VI

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Developerský projekt Rodinné domy Štěrboholy VI i v tomto případě sází na profesionální a kvalitní výstavbu, jež je ovlivněna volbou vhodných stavebních materiálů, včetně prvků vnitřního vybavení. Právě tohle všechno se promítá do energeticky úsporné nemovitosti s náročností B a C. Až jedenáct řadových domů je připraveno uspokojit potřeby libovolných rezidentů. Pokud jde o exteriéry, osloví vás určitě další venkovní parkovací stání ke garáži. Praktické jsou i zahrady přiléhající k domům, jejichž rozloha se pohybuje mezi 190 m2 až 430 m2. O celkový propracovaný dojem se stará novodobá architektonická podoba objektů a použité nadčasové prvky.

icon
Dispozice domů 4+kk a 5+kk
icon
Garáž včetně dalšího parkovacího stání
icon
Užitná podlahová plocha 147 m2
icon
Jedenáct řadových domů

V rámci projektu Rodinné domy Štěrboholy VI si na své přijde doopravdy každý.

apartment

5+kk
159,6m2

14 493 910 Kč
vč. DPH

Promyšlené dispoziční řešení a nadstandardní výbava

Předností projektu Rodinné domy Štěrboholy VI není pouze exteriér, ale také interiér. Dokonalé využití každého volného místa, oddělení denní a noční části a možnost zasahovat do dispozic 4+kk a 5+kk. To jsou klady řadových domů, které svou plochou 147 m2 až 172 m2 nabídnou dokonalé zázemí i početnějším rodinám s dětmi.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.