VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy VII

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Kvalita, komfort a životní prostor

Najděte pro svoji rodinu spokojené zázemí v podobě jednoho z řadových domů projektu Rodinné domy Štěrboholy VII. Podlehněte stylové architektuře, patřičnému soukromí a bytovému standardu dle vlastních představ. To vše za skvělou cenu.

Rodinné domy Štěrboholy VII

Je to už sedmá etapa projektu Rodinné domy Štěrboholy VII, která přináší dalších jedenáct řadových domů navazujících na současnou zástavbu. Prostorné a vzdušné obydlí s promyšlenou architekturou, nápaditým dispozičním řešením a dostatečným prostorem. Ten může dosahovat velikosti až 160 m2. Řadové domy jsou navržené tak, že každému členu domácnosti přinesou odpovídající klid a soukromí. Bytové zázemí spojené s relaxací na přilehlé zahradě a s přijatelnými provozními náklady. Takový je současný projekt Rodinné domy Štěrboholy VII. Součástí vámi vysněného rodinného domu bude vše od garáže, přes kvalitní vybavení až po nadstandardní prodlouženou záruku. Volte ověřenou kvalitu zpracování a použití špičkových stavebních materiálů, což je pro developerskou společnost FINEP naprosto vlastní.

Výjimečná všestrannost lokality

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Spokojené bydlení, to není pouze prvotřídně postavený dům, ale i místo, kde je situován. A v tomto směru projekt Rodinné domy Štěrboholy VII jasně vede. Pomezí mezi pražskými Štěrboholy a Dolními Měcholupy je ideální ve všech ohledech. Klid, všestranná vybavenost, vynikající dopravní dostupnost a možnost pestrého každodenního vyžití. Tato lokalita nahrává nejenom svobodným párům, pohybově aktivním jedincům, ale také vyznavačům odpočinku a početným rodinám s dětmi. V tomto směru si na své přijde naprosto každý. Pokud milujete přírodu a chcete mít podstatné věci na dosah ruky, je volba této části hlavní metropole naprosto ideální.


Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.rodinne-domy-sterboholy.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.rodinne-domy-sterboholy.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.