VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy VII

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Financování

Jestliže víte, že některý z řadových domů projektu Rodinné domy Štěrboholy VII je vaším vysněným domovem, neváhejte a proveďte jeho příslušnou rezervaci. I v případě financování se vám dostane profesionálních a individuálních služeb. Jestliže si v této oblasti nevíte rady, svěřte se do rukou specialistů. Ti vám dokáží navrhnout řešení doslova na míru. To znamená způsob financování, jež vám bude vyhovovat a nezatíží váš rodinný rozpočet.

Nákup vašeho vysněného bydlení je spojen s několika jednoduchými kroky. V první řadě byste měli provést alespoň ústní rezervaci, která je nezávazná. Do tří dnů od této doby se musíte rozhodnout, zda o bydlení máte zájem či nikoliv. Pokud ano, dochází k podpisu rezervační smlouvy a k úhradě rezervačního poplatku. Z administrativního hlediska následuje ještě podpis Smlouvy o smlouvě budoucí a výsledná Kupní smlouva.


Úhrada řadových domů

Jako první budete muset zaplatit rezervační poplatek ve výši 200 000 Kč, který je pochopitelně součástí celkové ceny za nemovitost. Následně je vyžadována záloha 20 % z kupní ceny při podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní. Další záloha 30 % z kupní ceny se platí po dokončení hrubé stavby. Následuje záloha 20 % z kupní ceny po provedení podlah, oken a rozvodů ZTI. Poslední doplatek v podobě 20 % s odečteným rezervačním poplatkem hradíte po písemné výzvě k uzavření Smlouvy o převodu vlastnictví jednotky.


Kontaktujte nás a spolupracujte s profesionály!

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.