VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy VII

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Situování projektu Rodinné domy Štěrboholy VII je více než zajímavé. Právě prostřednictvím nových řadových domů se můžete zabydlet na pomezí Štěrbohol a Dolních Měcholup. Na místě, odkud to budete mít blízko ke všemu, co ke spokojenému životu patří. Nevyjímaje odpovídajícího klidu a soukromí. Nová výstavba navazuje na projekt Malý Háj a v těsné blízkosti vám toho přinese více než dost.

Od nákupního centra, přes poštu, mateřskou školu, základní školu, až po banky, bankomaty, veterináře, bary, restaurace, stanici policie, lékárny a městský úřad. Všechny tyto služby vám budou zpříjemňovat každodenní žití a vy velice brzy zjistíte, že vám nic nechybí.

img

Do centra Prahy jen za pár minut

Situování projektu Rodinné domy Štěrboholy VII je zajímavé i z pohledu dopravní dostupnosti. Vždyť autobusová zastávka se nachází jen kousek od řadových domů. A pokud dáváte přednost vlastnímu vozu, vhodné silniční spoje vás do centra zavedou, co nevidět.

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Užívejte si všeho plnými doušky

Pražské Štěrboholy vás mimochodem nadchnou nejenom svou vybaveností, ale také blízkostí k přírodě. Ta je k životu doslova zapotřebí. Nedaleký park Hrušov je jako stvořený pro každodenní procházky a relaxaci. Zároveň vybízí spoustu jedinců k realizaci pohybových aktivit. Těm se můžete věnovat i prostřednictvím nové sportovní haly, kde nechybí hřiště s kvalitním povrchem nebo tenisové kurty. Jenom 10 minut od domu to budete mít ke golfovému areálu Golf Hostivař. Na své si pochopitelně přijdou i milovníci cyklistiky, běhání a in-line bruslení. V okolí se totiž nachází hned několik vhodných stezek. Lokalita projektu Rodinné domy Štěrboholy VII je doslova nabytá spoustou volnočasových aktivit. Chybět vám nebudou ani kulturní a společenské akce.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.