VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Rodinné domy Štěrboholy VII

Rodinné domy Štěrboholy

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Projekt Rodinné domy Štěrboholy předčil očekávání mnohých rezidentů, a proto vzniká už ve své sedmé etapě. Ta má podobu jedenácti řadových domů rozdělených tak, aby si každý budoucí majitel přišel na své, a to hlavně z pohledu soukromí. Novodobá architektura se pojí s vynikajícími stavebními materiály. Energetická náročnost budov nese označení B a C. Součástí patrového řadového objektu je garáž nebo venkovní parkovací stání. Vedle těchto prostor a zahrady se můžete těšit především na originálně řešené interiéry, které oddělují denní část od té noční.

icon
Dispozice domů 4+kk a 5+kk
icon
Garáž nebo venkovní parkovací stání
icon
Vnitřní podlahová plocha od 147 m2 do 160 m2
icon
Jedenáct řadových domů

Kvalitní bydlení s prodlouženou zárukou

Nadstandardní vnitřní vybavení je zárukou spokojenosti jakéhokoliv budoucího rezidenta. Precizní provedení řadových domů lze zpozorovat na každém kroku i na těch nejmenších detailech. Developerská společnost FINEP svým klientům kromě jiného nabízí i prodlouženou záruku na tři roky. I to o mnohém vypovídá. A ta nejpříjemnější informace na závěr, řadové domy z projektu Rodinné domy Štěrboholy VII se pojí s velice rozumnou pořizovací cenou.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.